در باره ازبکستان

تور ازبکستان هر هفته با پرواز ایرآستانا بصورت انفرادی و گروهی با بهترین کیفیت  با لیدرهای فارسی زبان در تمامی شهرهای ازبکستان احرا گردیده و  لازم  به ذکر است  که  تهیه ویزا بدوا معرفی نامه و همچنین اخذ ویزای تاپ ارجنت (۱ روز کاری) در تمامی ایام  انجام پذیر می باشد.

پرواز ایر آستانا ابتدا الماتی رفته و سپس تاشکند  و در مسیر  رفت  و یا برگشت ۱ شب  تور رایگان در آلماتی هتل ۴ ستاره  ارائه می گردد.

 پکیج های مختلف ازبکستان:

           • تور ۵ شب تاشکند و یک شب  تور رایگان قزاقستان( آلماتی)

        • تور ۲ شب تاشکند-۱ شب خیوه-۳ شب بخارا-۱ شب سمرقند و یک شب تور رایگان قزاقستان(آتماتی)

ترتیب اجرای تور در شهرهای فوق به اختیار مسافر می تواند تغییر یابد.

ویزا:

مدت ویزا:۳۰ روزه

زمان تحویل ویزا عادی:۱۰ روز کاری(۱۵ روز عادی) ۱۰۵$

زمان تحویل ویزای فوری: ۵ روز کاری( ۸روز عادی)۱۳۰$

زمان تحویل ویزای تاپ ارجنت: ۱ روز کاری (۲ روز عادی)

مدارک ویزا: اصل پاسپورت +۲ قطعه عکس(بدون نیاز به معرفی نامه)

توجه: ویزای تک ازبکستان فقط با رزرو هتل امکان پذیر میباشد.

رزرو هتل:

رزرو هتل درتمامی شهرهای ازبکستان انجام پذیر می باشند.: 

رزرو پروازهای  داخلی

تمامی پروازهای داخلی ازبکستان و بلیط قطارها در نمامی ایام سال قابل رزرو وصدور می باشند.

ازبکستان

  ازبکستان یکی دیگر از کشورهای آسیای میانه می باشد که از نظر وسعت و با مساحت ۴۴۷٬۴۰۰ کلیومتر مربع به عنوان پنجاه و ششمین کشور جهان محسوب می گردد. زبان رسمی این کشور زبان ازبکی است و با کشورهای افغانستان، تاجیکستان، قزاقستان و قرقیزستان هم مرز می باشد و پایتخت این کشور، تاشکند می باشد.
جغرافیا

ازبکستان با ۲۶،۸۵۱،۰۰۰ نفر جمعیت به عنوان چهل و دومین کشور پرجمعیت جهان محسوب می گردد و همانطور که قبلا نیز اشاره شد با ۴۴۷،۴۰۰ کیلومتر مربع مساحت، عنوان پنجاه و ششمین کشور بزرگ جهان را دارا می باشد و در بین کشورهای مستقل همسود از نظر مساحت پنجم و از نظر جمعیت سومین کشور به حساب می آید. در همسایگی ازبکستان کشورهای تاجیکستان، قرقیزستان، ترکمنستان، قزاقستان و افغانستان قرار دارند. شهر تاشکند پایتخت ازبکستان می باشد و سمرقند و بخارا نیز از شهرهای مهم این کشور به حساب می آیند. از نظر آب و هوایی، ازبکستان خشک و محصور در خشکی است.

مردم

ازبکستان  تراکم جمعیتی معادل ۵۰ نفر در یک کیلومتر را دارا می باشد و در مجموع ۲۵٬۶۶۳٬۴۴۱ نفر جمعیت دارد.

طبق آمار دولت ازبکستان، از این تعداد اکثریت جمعیت و نزدیک به ۸۰ درصد را ازبکها، ۵٫۵ درصد روسها ، ۵ تا ۵٫۵ درصد تاجیکها، ۳ درصد قزاقها ، ۲٫۵ درصد قره قالپاق، ۱٫۵ درصد تاتارها و ۲٫۵ درصد را سایر اقوام تشکیل می دهند.
۳۰ تا ۴۰ درصد جمعیت ازبکستان فارسی زبان هستند که به تاجیکیها شناخته می شوند، البته این برآورد با آمارهای رسمی مغایرت دارد

تورهای ازبکستان ویزه تابستان۹۷

۱-تور تاشکند (۱ شب قزاقستان-۵ شب تاشکند)-۷ روزه:

این تور ابتدا به قزاقستان رفته و یک شب در آلماتی پایتخت قزاقستان اقامت داشته و پس از آن ۵ شب اقامت در تاشکند دارد و مسافران در مسیر برگشت از تاشکند در صورت دلخواه با پرداخت هزینه می توانند دوباره در شب آخر در آلماتی اقامت داشته باشند.

۲-تور ترکیبی ازبکستان و  قزاقستان(۱۰ روزه):{۶ شب ازبکستان -۳ شب قزاقستان}

این تور ابتدا به قزاقستان و یک شب اقامت در آلماتی و پس از آن ۶ شب در ازبکستان (بصورت ۲ شب تاشکند-یک شب خیوه(خوارزم)-یک شب بخارا-۲ شب سمرقند  و یا ۲ شب تاشکند-۲ شب بخارا-۲ شب سمرقند) و پس از بازگشت از ازبکستان نیز ۲ شب اقامت در آلماتی پایتخت قزاقستان خواهند داشت.

در این تور مسافران می توانند در ازبکستان بصورت ۶ شب (۲ شب تاشکند-۲ شب بخارا-۲ شب سمرقند)اختیار گزینند.

۳-تور ترکیبی ازبکستان و قزاقستان(۵ شب ازبکستان-۲ شب قزاقستان)۸ روزه

۴-تور ترکیبی ازبکستان(خیوه) و قزاقستان(۷ شب ازبکستان-۲ شب قزاقستان)۱۰ روزه