تور آذربایجان( باکو)  توسط شرکت صالح گشت آریا از سال ۱۳۸۰ بصورت تخصصی  همه روزه  جهت تورهای گروهی  و انفرادی (نمایشگاه ها – سمینارها -تورهای ورزشی -نهادها -سازمانها  و … ) با کادری  با تجربه ارائه می گردد.

در باره باکو

باکو  پایتخت جمهوری آذربایجان، بزرگترین شهر و همچنین بزرگترین بندر این کشور است. این شهر بر ساحل غربی دریای خزر در شبه جزیره آب‌شوران قرار دارد و یکی از مناطق نفت‌خیز جهان می‌باشد. باکو پر جمعیت‌ترین شهر قفقاز است. وجود تعداد بسیاری از پارک‌های ساحلی و برگزاری برنامه‌های متعدد هنری از جمله موسیقی، تئاتر و اپرا جذبه خاصی به این شهر داده‌است. بخش قدیمی شهر باکو همراه با برج و حصار قلعه شهر به خوبی از سده‌های میانه بجا مانده و یکی از آثار ثبت شده در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی است. جمعیت شهری در ابتدای سال ۲۰۰۹ حدود ۲٫۰۴ میلیون نفر برآورد شده است.

خدمات  دیگر تور  باکو:

۱-رزرواسیون  هتلهای آذربیجان ( باکو -نخجوان  و…

۲-نمایندگی فروش پروازهای آذربایجان (آزال) – ایران ایر – ماهان

 ۳- اخذ ویزای توریستی باکو بصورت الکترونیکی و لیبلی

۴-تورهای ترکیبی باکو به قزاقستان-ازبکستان -گرجستان-نخجوان-روسیه و…

 

تور باکو ویژه تابستان ۹۷:

تور باکو همه روزه با پرواز آذربایجان(آزال) و ماهان  ۳ روز در هفته(شنبه-چهارشنبه-جمعه )  و ایران ایر  ۲ روز در هفته  (دوشنبه و پنجشنبه) در تمامی  هتلهای  ۳و۴ و۵  ستاره  اجرا گردیده و قابلیت اجرای تور ترکیبی باکو به قزاقستان و ازبکستان و گرجستان و نخجوان نیز  میسر می باشد.

تور ترکیبی باکو – نخجوان بصورت هوایی و ارزان


در این تور در ابتدا  بصورت هوایی به باکو  رفته و بعد از ۲ شب اقامت ( با کلیه خدمات  صبحانه وگشت و ترانسفر)به صورت هوایی به نخجوان  رفته و در  نخجوان بعد از ۲ شب اقامت  (با صبخانه-ناهار-شام -گشت شهری و ترانسفر) با قطار ۴ تخته از مرز جلفا  به تهران سفر می نمایند.

این تور بصورت برعکس  می توان  ابتدا بصورت زمینی به نخجوان و از آنجا هوایی به باکو  و از باکو به تهران بصورت هوایی بازگشت نمود.

 

تور زمینی باکو(اتوبوس و قطار):

تور زمینی باکو هر شب ساعت ۲۲:۰۰ از تهران  و همه روزه ساعت ۹:۳۰ صبح  از باکو به تهران با اتوبوسهای وی آی پی برگزار می گردد.همچنین در مسیر برگشت  مسافران می توانند از قطارهای  ۴ تخته از باکو به آستارا و اتوبوس وی آی پی از آستارا به تهران استفاده نمایند.

تورهای ترکیبی باکو

باکو – گرجستان: این تور همه روزه بصورت زمینی با قطار و هوایی با پرواز آزال اجرا می گردد.

باکو-ازبکستان: تور فوق بر اساس  هفته ای ۳ روز پرواز از باکو  به تاشکند برقرار بوده و تور مذکور نیز هر هفته قابل اجراست.

باکو-قزاقستان : تور فوق  بر اساس هفته ای ۲ روز از باکو به شهر آکتائو در قزاقستان با پرواز آزال قابل اجراست.

باکو-نخجوان : تور فوق  همه روزه بصورت هوایی با چندین پرواز مختلف از هواپیمایی آزال اجرا می گردد