تور عمان

تور عمان همه روزه از تهران با پرواز مستقیم  عمان ایر و غیر مستقیم با پروازهای قطرایرویز-امارات-ایر عربیا  اجرا می گردد.

همچنین تور عمان روزهای دوشنبه و جمعه با پرواز مستقیم قشم ایر  از تهران به مسقط پایتخت عمان اجرا می گردد(ساعت رفت ۷:۰۰ صبح و برگشت ۱۶:۴۵)نرخ پایه پرواز ۲۵۰۰۰۰۰ تومان

تور عمان با پرواز سلام ایر بصورت مستقیم همه روزه بغیر از پنجشنبه ها(رفت ساعت ۲۱:۲۵  و برگشت ۱۸:۳۰ ) -نرخ پایه پرواز ۲۷۰۰۰۰۰تومان می باشد.

در صورت درخواست گشت شهری با ناهار مبلغ ۳۰ دلار به مبلغ تور اضافه می گردد.  

 ویزای عمان:

 ویزای عمان بصورت فرودگاهی به مبلغ ۱۴ دلار برای مدت ۱۰ روز در فرودگاه عمان صادر گردیده و حداقل ۳۰۰ دلار برای هر نفر جهت صدور ویزا الزامی می باشد.   

 تور عمان پاییز ۹۹

تور عمان همه ایام  پاییز با پرواز سلام ایر بصورت مستقیم (غیر از پنجشنبه ها) و قطر و امارات و ایرعربیا اجرا می گردد.

ساغت رفت سلام ایر:۲۲:۲۵  و برگشت۱۸:۳۰

   تور عمان:

اجرای تور به تعداد شبهای دلخواه قابل اجرا بوده و نرخ شبهای اضافه به مبلغ تور اضافه می گردد.

گشت نیمروزی شامل بازدید از مسجد جامع سلطان قابوس-سالن اپرا-موزه بیت الزبیر-بازار ماهی و بازار مطرح-کاخ العاتم

تاریخچه عمان:

 عُمان کشوری پادشاهی است در شرق عربستان. پایتخت آن شهر مسقط است. عمان از شمال به دریای عمان  و از جنوب با یمن و از غرب با عربستان سعودی و امارت متحده عربی همسایه است. عمان همچنین دارای مرز دریایی با ایران است.

از قرن ۱۷ میلادی عمان دارای پادشاهی خودکفا بوده است. در قرن ۱۹ میلادی این کشور در اوج قدرت خود بوده است. با کاهش قدرت در سده بیستم میلادی این کشور تحت تاثیر و نفوذ گسترده پادشاهی بریتانیای کبیر قرار گرفت اما هیچگاه به شکل رسمی بخشی از آن نگردید. عمان پیوند گسترده نظامی و سیاسی با آمریکا و پادشاهی بریتانیای بزرگ دارد ولی سیاست خارجی آزادانه ای درپیش می‌گیرد. فرمانروایی این کشور پادشاهی بی چون و چراست اما پارلمان نیز نقش قانون گذاری و بازرسی اندکی دارد.

منبع اصلی درآمد کشور، نفت است. هر چند نسبت به همسایگان، این کشور تولید کننده متوسطی استکشاورزی و ماهی‌گیری نیز دو منبع مهم درآمد در عمان هستند. منبع جایگزین دیگر گردشگری است.