تور کامبوچ بصورت تخصصی  همه روزه با پرواز ماهان و قطر ایر ویز انجام پذیرفته و  ویزای آن  بصورت الکترونیکی و به مبلغ ۵۵ دلار صادر می گردد.

تور کامبوج با پرواز ماهان کاملا اقتصادی بوده و  برنانه تور بدین صورتکه ابتدا پرواز از تهران با مالزی و سپس  به پنوم پن و برگشت از سیم ریپ به کوالالامپور و سپس به تهران احرا می گردد.

نرخ پایه پرواز تمامی مسیرها ۸۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد.

درباره کشور کامبوج

کامبوج ممکن است یکی از کوچکترین کشورهای جنوب شرق آسیا باشد ولی یکی از دیدنی ترین های آنهاست ، اگر چه این کشور توسط گروههای مخرب در سال ۱۹۷۰ به زانو درآمد اما به اندازه کافی در تلاش است که به یکی از برجسته ترین کشورهای جنوب شرق آسیا تبدیل شود . کامبوج نقطه ای محبوب برای پیاده روی ، کشور نوشیدنی های ارزان قیمت و بقایای آثار تاریخی عظیم است. معبد بزرگ انگکور به عنوان میراث فرهنگی کشور کهن خمر ، جنگل های وحشی و شهرهای رو به پیشرفت مدتی است که توجه مسافران و گردشگران را به سمت خود جلب نموده است . حدود ۲ میلیون گردشگر سالانه به این کشور سفر می کنند و شهرهای بزرگ سیام ریپ و پنوم پن پذیرایی این صنعت عظیم جهانی هستند ، همچنین شهرهای ساحلی نیز با ماسه های طلایی و آبهای شفاف به دنبال جذب گردشگرانی هستند که دنبال آرامش و فرار از شهرهای شلوغ میباشند .

پایتخت کامبوج ، پنوم پن ، یکی از شهرهای جذاب منطقه جنوب شرق آسیاست که با فرهنگ سنتی و بومی و برنامه های شبانه از مسافرین استقبال می کند و در سال های اخیر تبدیل به یک مرکز توسعه یافته با فروشگاه های مد و گالری های زیبا شده است . پیاده روها و خیابان های این شهر ، شلوغ و جذاب هستند . صدای توک توک های زهوار در رفته ،راننده های قانون گریز و فروشندگانی که همه چیز می فروشند و غذاهای محبوب خیابانی همچون تخم اردک و کاسه عنکبوت سرتاسر پیاده روها و خیابان ها را در برگرفته است . کامبوج دارای پارک های ملی زیبایی است که باید از آنها دیدن کرد . این کشور با مواد معدنی ، جانوران عجیب و غریب و بیش از ۲۴۰ گونه خزنده ،۸۵۰ گونه ماهی آب شیرین و ۲۱۲ گونه پستاندار (۱۶ گونه در حال انقراض) پر شده است . مجموعه دیدنی آنگکورات ، بزرگترین معبد بودایی جهان یکی از سایت های دیدنی توریستی این کشور است که بازدیدکنندگان زیادی را جذب می کند .

مسابقات جهانیUCMAS

بسیاری از افراد با شنیدن نام UCMAS یا چرتکه، ذهنشان به سمت ریاضی و محاسبات می رود در حالیکه تقویت دروس ریاضی تنها یکی از اهداف بزرگ این دوره می باشد.

UCMAS یک برنامه انحصاری و علمی اثبات شده برای پرورش ذهن و خلاقیت می باشد که برای کودکان طراحی شده است، که قدرت ذهنی پنهان خود را در سن پایین تر توسعه دهند و پیشرفت مغزشان را به اوج خود برسانند.
در این سیستم هر فردی می تواند بنا به سلیقه در شاخه مورد نظر خود، بهترین باشد. برای مثال یک مدیر کارامد، مهندس یا هنرمند خلاق و یا یک پزشک حاذق.

این برنامه پیشگام شرکت بین المللی UC است و تا به امروز بیشترین موفقیت را داشته است. در کنار برنامه های نوآورانه و تکنیک های آموزشی مدرن، نه تنها مغز را تحریک می کند، بلکه توانایی خود را برای مستقل کردن محاسبات ذهنی در ذهن خود نیز آموزش می دهد.

به دلیل نتایج اثبات شده UCMAS در سراسر جهان به رسمیت شناخته شده است. برای انجام محاسبات ذهنی، بدون در نظر گرفتن پیچیدگی، تنها از مغز استفاده می شود. آنچه که در ابتدا به نظر غیرممکن است با UCMAS واقعی می شود!

مسابقات بین المللی UCMAS

مسابقات UCMAS همواره از اهمیت بالایی برخوردار هستند زیرا برای ذهن های چابک کودکان، موقعیتی را فراهم می نمایند که مهارت های ذهنی خود را نشان داده و با بهترین ها رقابت کنند. در بیست و یکمین دوره مسابقات جهانی با حضور ۳۳ کشور عضو این آکادمی، نخبگان ایرانی رتبه نخست جهانی را کسب کردند.

برنامه سفر: ویتنام- کامبوج

-روز اول:پرواز از تهران به ویتنام(هانوی)-ترانسفر به هتل- اقامت در هانوی
-روز دوم:بعد از صبحانه گشت شهر ی تمام روز از موزه ها.معابد و مراکز خرید وحرکت به هالونگ بی-اقامت در هالونگ بی
-روز سوم:بعد از صبحانه گذراندن ۴ ساعت مفرح در کشتی کروز در آبهای هالونگ بی در بین ۳۰۰۰جزیره-دیدن دهکده های شناور-صرف ناهار در کشتی و غذاهای دریایی-برگشت به هانوی-اقامت در هانوی
روز چهارم:صبحانه-حرکت به فرودگاه-پرواز به هوچی مین-گشت نیمروزی در هوچی مین(سایگون)-اقامت در هوچی مین
روز پنجم:صبحانه-گشت شهری و دیدن از تونلهای سوچی و موزه ها- -اقامت در هوچی مین
روز ششم:صبحانه بازدید از رودخانه ی مکونگ و ۴ جزیره ی زیبای آن به همراه قایق سواری و تمامی جاهای دیدنی-اقامت در هوچی مین
روز هفتم:بعد از صرف صبحانه ترانسفر به فرودگاه و پرواز به سیام ریپ(بزرکترین شهر کامبوج)ترانسفر به هتل و بعدازظهربازدید از معابد و مکانهای باستانی و تاریخی و صرف شام همراه با نمایش رقص های محلی-اقامت در سیام ریپ
روز هشتم:بعد از صبحانه گشت شهری تمام روز-اقامت درسیام ریپ(کامبوج)
روز نهم:بعد از صبحانه ترانسفر به فرودگاه و پرواز به فنوم پن(پایتخت کامبوج)-گشت شهری و بازدید از مناظر دیدنی شامل کاخ سلطنتی ومجسمه نقره ای بودا ومعابد معروف وموزه ملی ازقرن ۹تا۱۵ میلادی-اقامت در فنوم پن(کامبوج)-روزدهم:بعداز صرف صبحانه دیدن از موزه و بازارهای روسی-ترانسفر به فرودگاه وبرگشت به ایران
ویزا در ویتنام با ارائه دعوتنامه در فرودگاه  با دوقطعه عکس و مبلغ ۲۵ دلار و کامبوج  بصورت الکترونیکی به مبلغ ۵۵ دلار  صادر میگردد.
اجرای تور فوق بصورت غیرمستقیم با پرواز قطر ایرویز پنجشنبه-جمعه-یکشنبه و مسیر تور ابتدا به ویتنام و سپس به کامبوج و سپس پرواز برگشت باقطر ایرویز از کامبوج روزهای یکشنبه-دوشنبه و چهارشنبه صورت میپذیرد

 

برنامه سفر ویتنام-لائوس-کامبوج

برنامه تور: Tour Itinerary
-روز اول-پرواز از تهران به ویتنام (هانوی)-ترانسفر به هتل- اقامت در هانوی
-روز دوم: بعد از صبحانه گشت شهری تمام روز از موزه ها .معابد ومراکز خریدو حرکت به هالونگ بی -اقامت درهالونگ بی
-روز سوم: بعد از صبحانه گذراندن ۴ ساعت مفرح در کشتی کروز در آبهای هالونگ بی در بین ۳۰۰۰ جزیره و دیدن از دهکده های شناور –صرف ناهار در کشتی با غذاهای دریایی –برگشت به هانوی-اقامت در هانوی
-روز چهارم: بعد از صبحانه –حرکت به فرودگاه -پرواز به لانگ پرابانگ (بزرگترین شهر لائوس)گشت تمام روز از مکانهای دیدنی و جذاب شامل آبشارها و کوه ها- قامت در لانگ پرابانگ
روز پنجم: صبحانه- گشت شهری از موزه ملی وقدیمی ترین معبد WAT MAI -سوار بر کشتی در رودخانه –MEKONGاقامت در لانگ پرابانگ
-روزششم: بعد از صرف صبحانه ترانسفر به فرودگاه و پرواز به سیام ریپ (بزرگترین شهر کامبوج)-ترانسفر به هتل و بعد از ظهر بازدید از معابد و مکانهای باستانی و تاریخی وصرف شام همراه با نمایش رقصهای محلی -اقامت در سیام ریپ -روز هفتم:بعد از صبحانه دیدن از معابد معروف TA PROHM و گشت تمام روز-اقامت در سیا م ریپ – روز هشتم: پس از صرف صبحانه گشت شهری تمام روز-اقامت در سیام یپ(کامبوج)
روز نهم: بعد از صبحانه ترانسفر به فرودگاه و پرواز به فنوم پن (پایتخت کامبوج)-گشت شهری و بازدید از مناظر دیدنی شامل کاخ سلظنتی و مجسمه نقره ای بودا و معابد معروف و موزه ملی از قرن ۹ تا ۱۵ میلادی-اقامت در فنوم پن(کامبوج) –روز دهم : بعد از صرف صبحانه دیدا از موزه وبازارهای روسی –ترانسفر به فرودگاه و برگشت به ایران
ویزا در ویتنام-لائوس و کامبوج با ارایه دعوتنامه در فرودگاه هر کشور با دو قطعه عکس وارائه مبلغ ۴۵ دلار در ویتنام و۳۰ دلار در فرودگاههای لائوس و کامبوج می باشد.
اجرای تور فوق بصورت غیر مستقیم با قطر ایرویز پنجشنبه -جمعه – یکشنبه و مسیر تور ابتدا به ویتنام سپس به لائوس و کامبوج صورت می پذیرد.پرواز برگشت از کامبوج روزهای یکشنبه-دوشنبه و چهارشنبه برقرار می باشد.
ر
ویزا در ویتنام با ارائه دعوتنامه در فرودگاه و دوقطعه عکس و مبلغ ۲۵ دلار  و  برای کامبوج مبلغ ۵۵ دلار ویزای الکترونیکی اخذ میگردد.
اجرای تور فوق بصورت غیرمستقیم با پرواز قطر ایرویز پنجشنبه-جمعه-یکشنبه و مسیر تور ابتدا به ویتنام و سپس به کامبوج و سپس پرواز برگشت باقطر ایرویز از کامبوج روزهای یکشنبه-دوشنبه و چهارشنبه صورت میپذیرد