تور ویتنام همه روزه با پرواز قطر – امارات -عمان ایر اجرا گردیده و آژانس صالح گشت آریا مفتخر است که قادر به اجرای تور  با بهترین کیفیت در تمامی شهرهای ویتنام (هانوی-هو شیمینه(سایگون)-هالونگ بی (کروز)-دانانگ-فانتیت-هایفونگ و…)و تورهای ترکیبی به کامبوج-لائوس -مالزی-تایلند – میانمار می باشد.

ویزای ویتنام :- ویزای ویتنام به صورت فرودگاهی (ON ARRIAVAL)  صادر گردیده و به شرح ذیل می باشد:
فرودگاهی:در هنگام ورود در فرودگاه ویتنام صادر گردیده و هزینه آن به صورت تقریبی ۲۵ دلار می باشد.مسافرین محترم با ارائه دعوتنامه که از طرف وزارت خارجه و اداره مهاجرت ویتنام صادر گردیده و ۲ قطعه عکس ویزای خود را در فرودگاه تحویل می نمایند.
-مدارک لازم:کپی (اسکن)پاسپورت با ۷ ماه اعتبار-  رزرو بلیط رفت و برگشت -رزرو هتل
زمان تحویل ویزا: ۶ الی ۷ روز کاری (۱۰ روز عادی)

ویتنام

نام رسمی
جمهوری سوسیالیستی ویتنام
پایتخت: هانوی
جمعیت: ۸۶۹۶۷۵۲۴ نفر (جولای سال ۲۰۰۹ )
نرخ رشد جمعیت: ۹۷۷ درصد (جولای سال ۲۰۰۹)
مساحت: ۳۳۱۲۱۰ کیلومتر مربع شامل ۳۲۵۳۶۰ کیلومتر مربع زمین، ۴۲۰۰ کیلومتر مربع آب ۳۴۴۴ کیلومتر مربع خط ساحلی بدون احتساب جزایر.
نوع حکومت: جمهوری سوسیالیستی با حاکمیت حزب کمونیست و از سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه تشکیل شده است.
زبان رسمی: ویتنامی
سال استقلال: دوم سپتامبر ۱۹۴۵، روز ملی: دوم سپتامبر
تعداد ایالتها: ۶۴ شهر و استان
شهرهای مهم: هانوی، هوشی مبن، هایفونگ، هوئه، دانانگ

مقدمه
ویتنام یکی از زیباترین کشورهای منطقه جنوب شرقی آسیا است. از شمال با چین و لائوس، از غرب با کامبوج همسایه است و از شرق و جنوب به دریای شرق و اقیانوس آرام منتهی می شود. این کشور ۸۶ میلیون نفر جمعیت با ۵۴ نوع نژاد گوناگون دارد. مذاهب بودیسم، مسیحیت، کائو دائیسم و هوا ئیسم در ویتنام پیروانی دارند. البته اکثر مردم در این کشور پیرو بودیسم هستند. هم اکنون تعداد زیادی از معابد و کلیساها از جمله جاذبه های گردشگری برای جهانگردان به شمار می روند.
ویتنام کشوری است با هزاران سال تاریخ با شکوه و با پیروزی های درخشانی که مردم ویتنام در مبارزاتشان بر علیه استعمار گران داشتند شاخص شده اند. انقلاب ویتنام در سال ۱۹۴۵ به پیروزی رسید و این کشور توانست در ۲ سپتامبر همان سال استقلال خود را بدست آورد که بعد ها این تاریخ روز ملی این کشور نام گرفت.
از آثار میراث فرهنگی این کشور می توان از شهر قدیمی و تاریخی (هوا) نام برد که قدمتی بیش از ۲۰۰ سال دارد و توسط تاجران چینی و ژاپنی ساخته شده و آداب و رسوم و فرهنگ آنان همچنان در این شهر در کنار بنا ها و آثار معماری دیدنی که همچون گذشته نگاهداری شده، بر جای مانده است. این شهر در مرکز کشور واقع است.
ویتنام یک شهر ممنوعه هم دارد که از ویژگی های جالب توجه و بی نظیر این شهر این است که موسیقی و رقص های سنتی متعلق به هر سلسله که تنها ویژه پادشاهان برگزار می شد نیز در این شهر اجرا می شود. پارک های ملی نیز از جمله دیدنی های کشور ویتنام به شمار می آید.
از معروف ترین غذاهای ویتنام می توان به نوعی سوپ به نام (فو pho) اشاره کرد که ترکیبی از گوشت گوساله و رشته های غوطه ور در آب گوشت است. البته در این سوپ از پیاز تازه، ریحان معطر، زنجبیل، سرکه، چیلی و فلفل نیز استفاده می شود.
طبیعی است که به لحاظ مواد غذایی موجود در این کشور غذاهایی با ماهی، برنج، رشته های مختلف، سبزیجات و انواع میوه های گرمسیری مثل نارگیل و موز تهیه می شود.

هاینگوف دومین شهر مهم بخش شمالی ویتنام بعد از هانوی است که تا بیش از وحدت دو ویتنام قلب اقتصادی و تجاری شمال محسوب می شد.
جمعیت ویتنام تا ماه ژونیه سال ۲۰۰۹ بالغ بر ۸۶۹۷۵۲۴ نفر برآورد شده است.

پول رایج در ویتنام دونگ (dong) می باشد که اختصار آن vnd است.
نرخ پول و برابری با دلار آمریکا ۳/۱۷۵۴۸ دونگ برابر است با ۱ دلار آمریکا

تور ویتنام ویژه  تابستان ۹۸:

تورهای  ویتنام در  تمامی ایام فصل تابستان  با پرواز قطر و امارات اجرامی گردد.